18 USC 2257 Statement

xsikisizle.net, web sitesinde (xsikisizle.net) bulunan içeriğin hiçbirinin veya tamamının üreticisi (birincil veya ikincil) değildir. Bu sitede bulunan her türlü içerik için 18 USC 2257’ye göre kayıtlarla ilgili olarak, lütfen talebinizi içeriğin üretildiği siteye yönlendirin. xsikisizle.net, çeşitli yetişkin içeriklerinin yüklenmesine, paylaşılmasına ve genel olarak görüntülenmesine izin veren bir video paylaşım sitesidir ve xsikisizle.net uygunluğu doğrulamak için elinden gelenin en iyisini yaparken %100 doğru olmayabilir. xsikisizle.net uygunluğu sağlamak için aşağıdaki prosedürlere uyar:
  1. Video yüklemek için tüm kullanıcıların 18 yaşında olması gerekir.
  2. Yükleme sırasında kullanıcı içeriği doğrulamalıdır; 18 yaşında olduğundan emin olun; içerikteki modellerin kayıtlarını tuttuğunu ve 18 yaşından büyük olduğunu onaylar.
İçeriğin kaynak sitesini bulma konusunda daha fazla yardım ve/veya bilgi için lütfen Destek Formu aracılığıyla xsikisizle.net uyumluluğu ile iletişime geçin . xsikisizle.net, içeriğin uygunsuz olarak işaretlenmesine izin verir. Herhangi bir içeriğin yasa dışı, hukuka aykırı, taciz edici, zararlı, saldırgan veya diğer çeşitli nedenlerle işaretlenmesi durumunda, xsikisizle.net bu içeriği gecikmeksizin siteden kaldıracaktır. Bu tür içeriklerle karşılaşan xsikisizle.net kullanıcılarının, her videonun altında bulunan ‘uygunsuz olarak işaretle’ bağlantısını tıklayarak bu içeriği uygunsuz olarak işaretlemeleri istenmektedir.